Dergi Kapakları | Ekim 2012

10/06/2012


İngiltere GQ tarafından 'Yılın Kadını' seçilen 26 yaşındaki Lana Del Rey, müzik ve moda dünyasını etkisi altına almaya devam ediyor. ''Müziğim farklı, bunu biliyorum.'' diyen Lana, Avustralya Vogue'a kendini modaya uydurmadığını, yedi yaşından beri değişmeyen değişmeyen belirli zevklere sahip olduğunu anlatmış.

Kate Moss'un cazibesi ile George Micheal'ın cool tarzını birleşirse ortaya muhteşem bir sonuç çıkmalı öyle değil mi? Siz ne düşünüyorsunuz bilmem ama Mario Testino'lu Fransız Vogue kapağında bu ikiliyi bir araya gelince sıradan ve hayalkırıklığı yaratan bir kapak ortaya çıkmış.

Bu yıl gerçekleşen Venedik Film Festivali'nde jüri koltuğunda oturan Fransız model ve oyuncu Laetitia Casta Vogue Türkiye'nin güç temalı ekim sayısnın konuğu oldu. Dolce&Gabbana'nın ilk haute couture koleksiyonundan parçalarla Paris ve Sicilya'da çekimler gerçekleştirilmiş.     

Kilolu olduğu hakkında söylentiler çıksa da Fransız Jalouse dergisinin Ekim sayısında Kate Upton bu kez bikinili pozlarından uzak Carven, Burberry Prorsum, Hermes, Dior, Louis Vuitton, Prada tasarımları içinde başı kapalı pozlar vermiş. :)

Avustralya dergisi Russh, vatandaşı Miranda Kerr'i kapağına taşımış. Avustralyalı tasarımcıların kıyafetleriyle dergiye poz vermesinin yanında kapağında bile korsesinin üzerine ülkenin hard rock grubu AC/DC t-shirtü ile yer almış.

Blake Lively son olarak ''The Town'' ve ''Savages'' filmlerinde Gossip Girl'de ki karakterinden uzak uyuşturucu bağımlısı kadınları canlandırmıştı. Şimdiyse Ryan Reynolds ile evliliği konuşulurken Marie Claire İngiltere'ye verdiği röportajda iyi giyinen erkekleri çekici bulduğunu söylemiş. Kadın veya erkekte en sevdiği görünümün ise çok çaba harcamamış gibi gözükmesi gerektiğini belirtmiş. Bu düşünceye katılmayan yok herhalde..

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest