2012 Variety's Power Of Women

10/09/2012


'Variety's Power of Women' geçtiğimiz günlerde Beverly Wilshire Four Seasons Hotel'de düzenlendi. Hayatındaki zorluklara karşı mücadele eden bir grup kadını onurlandırmak ve cesaret vermek adına 4.sü düzenlenen geceye Hollywood yıldızları da katıldı. DKNY'nin yüzü olan Ashley Greene gecede Roland Mouret'in kırmızı elbisesiyle gecenin en şık kadınlarından biri olmuş.    


Jessica Biel Gucci'nin 2012 koleksiyonundan uzun kollu, çiçek baskılı elbisesi Fendi'nin mavi renkteki kadife çantası ve  cap-toe ayakkabılarıyla tamamlamış.


Jennifer Garner Givenchy'nin peplum elbisesi, Hermes cluthı ve aksesuarlarıyla başarılı bir seçim yapmış. Bej rengi Giambattista Valli platformlarının bu zarif görünümünde yarattığı etkiyi ise sevmedim. 


George Clooney'nin sevgilisi olarak tanıdığımız Stacy Keibler, $355 değerindeki Theory Bonbi Fit&Flare elbisesini Jimmy Choo'nun clutchı ve ''Anouk'' modeli ayakkabılarıyla tamamlamış.  


Ashley Greene gibi kalem elbise ve düz rengi tercih edenlerden biri de  Halle Berry olmuş. Roland Mouret 2005 Kış koleksiyonundan elbisesini Jimmy Choo'nun ''Anouk'' modeli ayakkabılarıyla kulanmış. Kim Kardashian, Kristen Stewart, Cheryl Cole ve Jessica Biel gibi isimlerde Jimmy Choo'nun bu modelini tercih edenlerin başında geliyor.  


Gecenin en kötü seçimini seçimini Katherine Heigl yapmış. Katıldığı davetlerdeki stilini çok başarılı bulmasamda opak çoraplarıyla bu konuda kendini aşmış!

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest