Ashley Greene | Marie Claire US Kasım 2012

10/23/2012


'Twilight' serilerinde yıldızı parlayanlardan biri de Ashley GreeneKristen Stewart ve Robert Pattinson arasındaki aşk trafiği konuşulurken o aralarından sıyrılıp yaptığı anlaşmalarla gündeme geldi. Moda dergilerinin ve markaların aranılan yüzlerinden biri oldu. Marie Claire'in Kasım sayısına kapak olan Ashley Antonio Berardi 2013 Resort koleksiyonundan çiçek baskılı takımı, sarı gömleği ve Manolo Blahnik'in sarı stilettolarıyla çarpıcı görünüyor. Derginin kapağından daha güzel bir kare değil mi?

Ashley Greene Marie Claire US November 2012

Roberto Cavalli, Marni, 3.1 Phillip Lim, Chanel, Balmain, Louis Vuitton gibi markaların kıyafetleriyle pozlar veren Ashley Greene oldukça zayıflamış gözüküyor. O da Hollywood'da daha çok dikkat çekebilmek için yuvarlak hatlarına veda eden, spor bağımlılarından biri oldu.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

2 YORUM

 1. kısa saçlı biraz daha güzel sanki:D

  semforever-semforever.blogspot.com

  YanıtlaSil
 2. Bloglar Yarışıyor ile blogunuzla şöhret sahibi olmaya, ödüller kazanmaya hazır mısınız? Bu yılda sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı düzenliyoruz. Başvurlarımız 30 Kasım tarihine kadar devam edecektir. Detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz.
  Teşekkürler!


  Web: http://www.bloglaryarisiyor.net
  Mail: iletisim@bloglaryarisiyor.net
  YanıtlaSil

Pinterest