Salma Hayek | Harper's Bazaar UK Kasım 2012

10/10/2012


Harper's Bazaar İngiltere Kasım sayısının konuğu 46 yaşındaki güzel Salma Hayek. Dergiye disleksik, kısa boylu ve tombul bir kadın olarak Hollywood'da iş bulabildiğine ve sinema dünyasının zirvesinde olduğuna hala şaşırdığını itiraf etmiş. Erkeklerin favori aktrisleri arasında yer alma sebeplerinden biri de kıvrımlı vücut hatları değil mi zaten? Yakın arkadaşı Penelope Cruz'u da bu kategoriye gönül rahatlığıyla ekleyebiliriz herhalde.

Salma Hayek bu sene vizyona giren Oliver Stone'un yönettiği şiddet dolu gerilim filmi 'Savages'da Blake Lively, Taylor Kitsch, John Travolta ile birlikte rol almıştı. Meksikalı Baja Karteli'nin acımasız liderini canlandıran Hayek'in tetikçisi ise Benicio Del Toro'ydu. Şimdiyse Aralık ayında vizyona girecek ''Here Comes the Boom'' isimli komedi filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.


''Yemek yemeyi ve şarap içmeyi seviyorum. Bu moda için iyi olmayabilir ama moralim için gayet iyi. Mutluyum, çünkü yiyebiliyorum.'' diyerek Hollywood'un sıfır beden takıntısından uzak olduğunu dile getirmiş. Mutlu olmanın sırrı Hollywood starı olmaktan geçmiyor ya..  

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest