Celebrities Love | Stuart Weitzman 50/50 Boots

10/18/2012

Diz üstü çizmeler yüksek topuklularla birlikte daha seksi ve iddialı olsa da düz çizmelerinde yanlış parçalarla tamamlandığında ucuz durma riski var. Bu tür çizmeler bizim lügatımızda 'Bihter Çizmesi' olarak kendine çoktan karşılık buldu. Durum böyle olunca da modayı takip etme adına yakışan yakışmayan herkesin üzerinde görür hale geldik; moda kurbanları da gittikçe çoğalmaya devam etti.  


Diz üstünde biten Stuart Weitzman 50/50 modeli topuksuz çizmeleri skinny jeanler, deri taytlarla birlikte rahatlıkla kullanılabilir. Bu tarz çizmeler kalçaya kadar uzanmadığı için daha çok günlük kullanım için tercih edilebilir. Abartıdan uzak, sade bir stil ortaya çıkarmak için mini trikolar, bol t-shirtler, deri ceketlerle tamamlanabilir.


Uzun ve ince bacaklı kadınların üzerinde çekici durduğu bir gerçek. Angelina Jolie, Olivia Palermo ve Gwyneth Paltrow gibi isimlerde daha zarif görünüyor. Kısa ve tombul bacakların tayt giymesi ne kadar yanlışsa üzerine bir de uzun çizmeleri çekmek felaket bir görünümüne davetiye çıkarır.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest