2013 Billboard Müzik Ödülleri

5/20/2013


Dün gece sahiplerini bulan 2013 Billboard Müzik Ödülleri'nde sahne alan Selena Gomez Atelier Versace'nin bu Şubat aynda Paris'te tanıttığı koleksiyonundaki elbisesiyle gecenin en iyilerinden.


Belli bir tarzın dışına çıkmayan 'Once Upon a Time'ın oyuncusu Jennifer Morrison bu kez iddialı bir Kristian Aadnevik tasarımı içinde.  


Billboard Müzik Ödülleri'nde sahne alan ve gecede 'En İyi Albüm', 'En İyi Kadın Şarkıcı', 'Billboard Yılın Şarkıcısı' ödüllerini de alan Taylor Swift toplamda 6 ödüle kavuşmuş. Mavi halındaysa Zuhair Murad'ın elektrik mavisi, payetlerle şekillenen geometrik baskılar yaratılan elbisesiyle.. 


Zayıfladıkça tarzını değiştiren 20 yaşındaki Miley Cyrus ödül töreni için Balmain'in gümüş ve siyah renklerle kaplı tulumu, platin sarısı saçlarıyla glam-rocker etkisinde. Böyle göz yoran bir tulum için bir de iddialı renkte ruj kullanarak patlama yapmış!


Daha önce bu tarzda elbiseler içinde çok sık gördüğümüz J.Lo alışılmışın dışına çıkmamış. Zümrüdüanka kuşu kıvamındaki bronz renkli metalik tasarımı Zuhair Murad imzalı. 


'Shameless' dizisinin çilekeş Fiona'sı Emmy Rossum da Jennifer Lopez ve Taylor Swift gibi Zuhair Murad'ı seçenlerden. Cutout kesimli, deniz kızı formundaki, transparan puantiyelerden oluşan elbisesiyle pek zarif görünüyor. 

Chloe Moretz'in geometrik baskılardan ve renk bloklarından oluşan elbisesi Fendi'nin 2013 İlkbahar/Yaz koleksiyonundan. Kombinini yine aynı markanın sandaletleriyle tamamlamış. 


Gecede 'Call Me Maybe'siyle 'En İyi Dijital Şarkı' ödülünü alan Carly Rae Jepsen, Dyanthe marka transparan elbisesiyle mavi halının kötüleri arasında.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest