Kırmızı Halı | 66. Cannes Film Festivali ‘The Great Gatsby’

5/16/2013


Bu yıl 66.sı düzenlenen Cannes Film Festivali Baz Luhrmann'ın yönettiği 'The Great Gatsby' ile açılışını yaptı.

'Aklınıza gelebilecek her büyük oyuncu Daisy rolünü oynamaya istekliydi' diyerek açıklama yapan Luhrmann, Leonardo DiCaprio ile birlikte Carey Mulligan'da ortak karara varmışlar. Mia Farrow'un 1974 yılında oynadığı Daisy Buchanan karakterini yeniden canlandıran Carey Mulligan da bu büyük yapımla adından söz ettirmeye devam ediyor. Kırmızı halıda uçuk pembe Dior'u ile oldukça yalın görünüyor. 


Christian Dior Couture'üyle Jimmy Choo'nun neon renkli ayakkabılarını tamamlayan 45 yaşındaki Nicole Kidman saçlarını bu seneki MET balosundan etkilenerek kabarık punk topuzu modeli yapmış. Her detayıyla kırmızı halının en zarif isimlerinden biri.
Bu sene Steven Spielberg'ün jüri başkanlığını yaptığı festivalde Nicole Kidman, Christoph Waltz, Ang Lee de onun yardımcılığını üstlenecek. 


Artık hemen hemen her davette, galada karşımıza çıkan Cara Delevingne Cannes'da Burberry'nin dantel elbisesiyle her zamanki cool havasından uzak karşımıza çıkıyor. Yakın planda kaşlarıysa dikkat çekmeyecek gibi değil! 


Kırmızı drapeli, straplez Oscar de la Renta'sıyla Isla Fisher oldukça sönük kalmış. Bulgari takıları bile çarpıcı kılmaya yetmemiş.


47 yaşındaki Cindy Crawford Roberto Cavalli'nin altın detaylara sahip elbisesiyle..


'The Great Gatsby' için 'Young and Beautiful' şarkısını seslendiren Lana Del Rey Avusturyalı moda tasarımcısı Lena Hoschek'in siyah-beyaz işlemelerinden oluşan elbisesi, kedi gözü makyajı ve saçlarındaki dalgalarla retro tarzını koruyor.


Freida Pinto Gucci'nin mercan rengindeki halter neck yani boyundan bağlı elbisesindeki kemer detayı zarif ama boyun kısmı için aynı şeyi söylemek zor. 


Dior'u tercih edenlerden biri de Julianne Moore. Kendine özgü stiliyle ön plana çıkmayı başaran bir isim olsa da kabarık eteği ve renk seçimiyle kırmızı halıdaki şıklık yarışının gerisinde kalmış.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest