Kırmızı Halı | 66. Cannes Film Festivali ‘Jeune & Jolie’ Premiere

5/17/2013


Fransız yönetmen François Ozon'un müzik dünyasını konu alan 'Jeune et Jolie' (Genç ve Güzel) Altın Palmiye'nin öne çıkan filmleri arasında yer alıyor. Ozon, 17 yaşındaki bir genç kızın portresini dört farklı şarkı eşliğinde dört mevsimde yaşadıklarını beyazperdeye aktarmış. 

'Slumdog Millionaire' ile tanınan Hintli aktris Freida Pinto Cannes Film Festivali'nin 2.gününde Sanchita'nın derin bacak dekolteli gümüş rengi elbisesini Jimmy Choo'nun bantlı ayakkabılarıyla tamamlayarak çok zarif bir görünüm elde etmiş.


Seçimleriyle kırmızı halıda kuğu gibi süzülen Fan Bingbing, her galada ayrı bir şıklık sergiliyor. Asyalı güzel Elie Saab'ın uçuk sarı üst kısmı boncuklarla işlemeli, dökümlü zarif dokulu elbisesi ve bu senenin trendi örgü topuzuyla yine büyüleyici görünüyor. 


Bollywood yıldızı Sonam Kapoor D&G'nin volümlü elbisesiyle çiçek patlaması yaşatıyor. Kırmızı halının dikkat çeken isimlerden biri de Kapoor olmuş.


Alberta Ferretti'nin 2013 Milano Moda Haftası'nda ağırlıklı olarak siyah-beyaz renklerden oluşan koleksiyonundan seçtiği bir parçayla Liya Kebede galada yerini almış. Aynı elbisenin kısa modelini 'The Bling Ring'in basın tanıtımında Taissa Farmiga giymişti.    

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest