Dergi Kapakları | Temmuz 2013

7/13/2013Zamanımızın en havalı, en şık modeli Kate Moss cazibesiyle Patrick Demarchelier'in objektifinden retro giysi ve mayolar içinde Glamour dergisinde nostaljik bir yolculuğa çıkıyor.

Amerika Vogue'a ilk defa kapak olan Katy Perry Rodarte'nin 2013 koleksiyonundan çiçek desenli elbisesiyle Annie Leibovitz' poz vermiş. Eski eşi Russell Brand hakkında: 'Evlendiğimizde ona aşıktım. Bana boşanmak istediğini mesaj yazarak söyledi. Benim turnede patron olmamı kaldıramadı.' diyerek de özetlemiş.

Madonna ve kızı Lourdes'in Macy's için hazırladığı 'Material Girl' koleksiyonunun yeni yüzü Georgia May Jagger, Taylor Momsen ve Kelly Osbourne'dan sonra Rita Ora oldu. Londra'da gerçekleşen çekimlerde 80'leri anımsatan giysiler içinde pozlar veren Ora bunun için  760.000 dolarlık kontrat imza atmış.

Vogue Ukrayna'nın Temmuz ayı kapağında Ukraynalı oyuncu Olga Kurylenko bulunuyor. 'Quantum of Solace' filminde 'Bond Kızı' olduktan sonra daha sık karşımıza çıkmaya başlayan oyuncu en son 'Seven Psychopaths' ve 'Oblivion' filmlerinde yer aldı.

Karl Lagerfeld'in kedisi Choupette Temmuz ayında Linda Evangelista ile birlikte Alman Vogue kapağında. Bu Choupette'in ilk defa bir dergiye kapak oluşu değil. Daha önce Harper's Bazaar ve Grazia dergi çekimlerinden deneyimli. Bu kediciğin iki bakıcısı, iPad'i ve gümüş mama kaplarına sahip olduğunu da söylemeden geçmemek lazım. 

Glamour Fransa kapağında Rus güzel Natalia Vodianova Miu Miu, Givenchy, Christian Dior ve Valentino tasarımları içinde.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest