Dergi Kapakları | Eylül 2013

8/21/2013


Yeni albüm çıkarmaya az bir zaman kala magazin manşetlerinden düşmemek adına olay yaratacak açıklamalar olabilir, ünlü biriyle bir birliktelik başlayabilir o da olmadı üstsüz pozlarla da geri dönüş gerçekleşebilir. Giorgio Armani dokunuşlu kapak sizi aldatmasın Lady Gaga bunların sonuncusunu V'nin Eylül ayı sayısında uygulamış.

Bouffant saçları, gözlere düşen perçemleri, kalın eyeliner ile belirginleştirilmiş gözleriyle Diane Kruger 60'ların ifadesini taşıyor. Dergiye Joshua Jackson ile 7 yıldır süren ilişkileri hakkında konuşan Alman aktris ilişkilerindeki sorunları düzenli terapi seansları sayesinde aştıklarını söylemiş.

Victoria Beckham Harper's Bazaar Malezya ve Singapur sayısı için blazer ceket, mini şortu ve iç çamaşırlarıyla gerçekleştirdiği çekimleri 'Harper's Bazaar'ın muhteşem fotoğraf çekimi için teşekkürler Ellen von Unwerth! X vb'  notuyla Twitter'da paylaştı.

22 yaşında Oscar kazanan, Christian Dior'un yüzü olan Jennifer Lawrence nihayet Vogue Amerika'nın Eylül sayısında kendine yer buldu. Oyuncu Calvin Klein'ın 2013 Kış koleksiyonu parçalarıyla Sonbahar renkleri içinde Mario Testino'ya pozlar vermiş. Vogue Amerika ikonikleşmiş 'The September Issue' hakkını vererek geçen yıldan 14 sayfa fazla basılarak 916 da kalmış.

Harper's Bazaar Eylül sayısında modaya etki eden yirmi ismi tanıtırken Scarlett Johansson'ı 'Modern Marilyn' olarak tanımlamış. Derginin 'sinema ve sahnenin kraliçesi' olarak ilan ettiği oyuncu 'Singular Beauties' isimli çekimi için Dolce&Gabbana'nın muhteşem elbisesiyle büyülü görünüyor.

Marie Claire Amerika kapağında New Girl'ün yıldızı Zooey Deschanel Saint Laurent'in deri elbisesini örgü grunge hırkasıyla kullanarak her zamanki vintage görüntüsünden uzak kalmış. Makyajı ve kakülleri olsa da bu kez yumuşak görüntüsünden eser yok.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest