Haftanın Sokak Stilleri

8/19/2013


Kırmızı halıda ne giydiğinden çok günlük hayatındaki stilini yakından takip edenleri daha fazla olan Olivia Palermo'nun yarattığı karışımları sevmemek pek mümkün değil. ASOS'un desenli elbisesini H&M kemer ve Louis Vuitton'ın Sofia Copolla için tasarladığı çanta koleksiyonundan bir modeliyle kullanmış.

Genellikle skinny jean tercih eden Eva Longoria bu defa maksi elbisesini Louboutin sandaletleriyle tamamlamış. Minyonluğunu avantaja çevirmesini bilip kendine özgü tarzını ortaya koyanlardan.

Shameless dizisini izleyenler için Emmy Rossum ismi hiç yabancı değil. Dizideki Fiona karakteriyle nasıl bir bütün olduysa davetlerdeki makyajı ve elbiseleriyle o kadar da güzel görünmediğini düşünüyorum. Günlük kıyafetleri ve makyajsız haliyle daha bir hoş göründüğü kesin.


2012 yılında 'Elle Stil Ödülü'nü alan Rosie Huntington-Whiteley jean - tshirt ikilisini Sandalet ve bootielerle eşleştirmekten vazgeçmeyenlerden. Rosie'nin Miu Miu leopar desenli catwalk modeli güneş gözlükleri oldukça yakışmış.

Pretty Little Liars dizisinde Aria'yı canlandıran ufak tefek oyuncu Lucy Hale kot şortunu bizdeki ünlülerin botlarla tamamlamasının aksine sandalet giymeyi uygun bulmuş. Alexander Wang Diego Bucket çanta modeli Ray-Ban gözlükleriyle Los Angeles sokaklarında rahat stiliyle..

Günlük giyim stilinde oldukça rahat parçaları seçen Emma Watson New York caddelerinde göze çarpan 'The Great Gatsby' baskılı sweatiyle zahmetsiz görüntüsünün altını yine çizmiş. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest