Olivia Wilde 'Drinking Buddies' Filminin Tanıtımında

8/21/2013


Bana göre tipik Hollywood oyuncularından biri olmayan Olivia Wilde karakteristik yüzüyle farklı bir havaya sahip. Yeni filmi 'Drinking Buddies'ın tanıtımı için çeşitli programlara çıkan ve pek tabii galalarına katılan oyuncu filmin New York tanıtımında J.Mendel'i tercih etmiş. Elbisesinin boyunu ve cut-out kesimlerini sevdim ama etek kısmındaki kırışıklıkların tasarımın bir parçası olduğunu sanmıyorum. 


Theyskens' Theory koleksiyonu tranparan elbisesinin  altında mini etek  formunda katman bulunan Wilde bu kez 'Late Night with David Letterman' programı için hazırlanmış. Yine nude renkli bantlı Louboutinlerinden vazgeçmemiş.


'Good Morning America' programı içinse siyah t-shirtünü Clover Canyon marka desenli kalem eteği ve Jimmy Choo elektrik mavisi sandaletleriyle tamamlamış.      
Yeni dönem bağımsız filmlerden olan 'Drinking Buddies'in en büyük özelliği senaryosu olmamasıymış. Artık kafanızda bir şeyler kurmadan gidip sıkıladabilirsiniz, yapılan yorumlardan okuduğum kadarıyla bir kısım gibi Olivia Wilde için izleyeme değer de görebilirsiniz.  

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest