2013 Toronto Film Festivali 'Rush' Premiere

9/10/2013


Ron Howard'ın son filmi 'Rush' da Formula 1'in iki büyük ismi arasındaki rekabeti beyaz perdeye taşıyor. Avustralyalı sürücü Niki Lauda ve İngiliz James Hunt'ın hem yarışta hem de pist dışındaki hayatlarını farklı tarzlarını, aşklarını ve 1976 yarış sezonunu anlatıyor.

1993 yılında 45 yaşındayken hayatını kaybeden Hunt rolündeki Chris Hemsworth, Toronto Film Festivali'ndeki galaya eşi Elsa Pataky ile birlikte katılmış. Hemsworth, Gucci'nin üç parçadan oluşan takım elbisesini bordo kravatı ve ona uyum sağlayan renkteki ayakkabılarıyla tamamlamış. Elsa Pataky ise Elie Saab'ın 2013 Sonbahar koleksiyonundaki elbisesini yakut küpeleriyle kullanmış. 


Hunt'ın ilk eşini canlandıran Olivia Wilde canlandırdığı karakteriyle ilgili: 'Korkusuz, çok şık, etkileyici bir kadın. James Hunt'tan sonra Richard Burton ile evlenmesi de onun ne kadar kendine güvenli ve korkusuz olduğunu ortaya koyuyor.'

Olivia Wilde'ın genel olarak tarzını çok başarılı bulmasam da bu aralar katıldığı davetlerde ve galalarda çıtasını biraz yukarıya çıkarmış görünüyor.  Her ne kadar siyahlara bürünse de ombre saçları ve kusursuz makyajına yakışır Roland Mouret elbisesiyle zarif görünmeyi başarmış. 

Filmin önceki galasında Jenson Button ve Sergio Perez gibi F1 pilotları da kaskları ile eşlik etmişlerdi. 'Senna'dan sonra uzun zamandır Formula 1 dünyası ile ilgili film izlemek isteyenleri tatmin edecek gibi görünüyor. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest