New York Moda Haftası | DVF 2014 İlkbahar Koleksiyonu

9/09/2013


Robin Thicke ve Daft Punk'ın müzikleri eşliğinde Karlie Kloss, Jourdan Dunn, Joan Smalls gibi modellerin salındığı defile siyah-beyaz geometrik desenlerin birleşimiyle başlangıç yapmış. Diane von Furstenberg 2014 İlkbahar koleksiyonunu 'tek başına bir adada' şeklinde tanımlamış. Bermuda şortlar, crop-top lar, şal forumundaki geniş elbiseleri slim fit pantolonlarla özdeşleştiren tasarımcı kıyafetleriyle çöle yapılan hayali bir yolculuğu temsil ediyor. Geniş bacak pantolon hattına 70'lerin havasını ekleyip ' Bu ilkbaharı gerçekten, çölde bir vaha olarak görüyorum. Çünkü burada tasarlamaya çalıştığım şey şu an korkunç ve ürpertici hale gelen dünya içerisinde o çöldeki vaha huzurunu ve dengesini yakalamak' açıklamasıyla koleksiyonun çıkış noktasını özetlemiş. 


2014 İlkbahar'ında aslan ve zebra figürleriyle Afrika esintisini hissedeceğimiz koleksiyonda her zamanki gibi iddialı desenler, canlı renkler dikkat çekiyor. Doğadaki renkleri ve desenleri tasarımlarına aktarmayı seven DVF 'elbise giyin, kadınlığınızı hissedin!' misyonuyla kadınlara kendilerini iyi ve mutlu hissettirmeye devam ediyor. 


Alkışlar arasında yürüyen Naomi Campbell'ın ağırlığı hissedildiği defilede Jessica Alba, Paris-Nicky Hilton, Bella Thorne, Anthony Keidis ve Teen Wolf dizisinden Holland Roden, Colton Haynes gibi isimler defilenin ön sıralarında yerini almış. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest