Dergi Kapakları | Ekim 2013

10/02/2013


Harper's Bazaar'ın Latin Amerika sayısında model Alison Nix platin sarısı saçları, siyah-beyaz kürküyle 'Dalmaçyalı' filmindeki kötü kadın karakterinden ilham almış görünüyor. Çekimlerde Burberry, Celine ve Alexander Wang'in deri ve hayvan baskılı kıyafetleri kullanılmış. 

Beşinci defa Vogue Amerika'nın kapağında yer alan Sandra Bullock derginin Ekim sayısında Marc Jacobs elbisesi içinde Peter Lindbergh tarafından fotoğraflanmış. Bullock bu saç kesimiyle Kris Jenner'a oldukça benzemiş. Bu sene Venedik Film Festivali'nin açılış filmi olan 'Gravity'de George Clooney ile başrolde yer alan aktris 49 yaşında hala formunda.

Ernest Hemingway'in torunu olan Dree Hemingway büyükbabasının soyadı sayesinde ün kazandığının farkında olsa bile DKNY, Mango, Givenchy gibi markaların aranan yüzlerinden biri. Dree tasarımcılardan ise en çok Alexander Wang'i beğeniyor. Harper's Bazaar kapağında Ralph Lauren seçimiyle Liz Collins'e poz vermiş.

Katy Perry Billboard'un Ekim sayısında çiçek tarlasının içinde baharı getirip bohem bir hava yaratmış. 'Prism' ismini verdiği yeni albümü de bu ay çıkacak olan Perry dergiye eski eşi Russell Brand ve şuanki sevgilisi John Mayer olan ilişkisinden bahsetmiş.

Dolce&Gabbana, Stella McCartney, Louis Vuitton ve Versace tasarımları içinde Brezilyalı model Adriana Lima Vogue Brezilya'da. Maskülen bir duruş sergilemek için bu kez uzun saçlarını bir kenara bırakmış. Parlak deri kalem eteği, Chanel klasik tüvit ceketi ve incileriyle kapakta yer alıyor.

Bu sene Vanity Fair tarafından en iyi giyinen ünlü seçilen Kerry Washington Dior elbisesiyle Glamour'un konuğu. 'Scandal' dizisiyle Emmy'de Drama Dalında En İyi Kadın Oyuncu'ya aday olup ödülü Claire Danes'e kaptıran aktris, Ekim ayında yaz renkleriyle içimizi açıyor.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest