"Carrie" Los Angeles Premiere

10/08/2013


Stephen King'in 1974 tarihli romanından uyarlanan, Brain de Palma tarafından çekilen ve ülkemizde  1981 yılında 'Günah Tohumu' ismiyle gösterime giren filmde Carrie'yi Sissy Spacek canlandırıyordu. Şimdi ise bu kadar iyi çekilmiş bir versiyonun yeniden uyarlaması karşımıza çıkıyor. Buna gerek olup olmadığı ise tartışmaya açık olabilir. Bağımsız filmler çeken filmin yönetmeni Kimberly Peirce adını 'Boys Don't Cry' ile duyursa da arkası gelmedi. Stephen King'in romanına daha sadık çekilmiş olduğu konuşulurken Hollywood'un başarısız remake'lerini düşündükçe hayal kırıklığına hazır olmak gerekiyor.

Carrie'nin fanatik derece Hristiyan olan annesini canlandıran Julianne Moore da geçtiğimiz günlerde Hollywood'un Walk of Fame caddesinde yıldıza sahip olmuştu. Galada beyaz ten rengine uyumlu, vücuduna oturan elbisesiyle 52 yaşında olduğuna inanmak zor gözüküyor. Hollywood'un yükselen yıldızı Chloe Moretz dindar annesi tarafından işkence gören, maddeleri düşünce gücüyle hareket ettirebilen psişik güçlere sahip Carrie'yi canlandırıyor. Sissy Spacek'in harikalar yarattığı filmin Chloe Moretz'li versiyonu nasıl olacak bakalım.

16 yaşındaki oyuncu çiçek ve dantel karışımından oluşan Valentino elbisesi, örgü saçları ve bu senenin trendi olan her parmağa bir yüzük 'handparty' modasına uymuş. 


Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest