'Gravity' New York Galası

10/02/2013


George Clooney ve Sandra Bullock'un rol aldığı 'Gravity' filminin New York galası dün gece Lincoln Square tiyatrosunda gerçekleşti. 11 Ekim'de ise Türkiye'de vizyona girecek. 
Sandra Bullock zahmetsizce Giambattista Valli beyaz elbisesini Zanotti sandaletleri ve bilekliğiyle tamamlamış. Az olan her zaman iyi olsa da bu kez ayakkabı seçimi yüzünden göze hoş gelmiyor.


GQ İngiltere'nin Ekim ayı kapağında yer alan Emma Watson J.Mendel'in 2014 İlkbahar koleksiyonundaki elbisesi altın-gümüş renkli cut-out ayakabılarıyla uyum sağlamış. Makyajının oldukça doğal olmasına dikkat eden Emma hiç çillerini kapatmaya gereği duymuyor; iyi de yapıyor. Lancome'un marka elçisi olduğu için galada Lancome L'Absolu Rouge ruju kullanmış. 


Daha çok kızı Suri'yle alışverişte görmeye alıştığımız Katie Holmes bu kez galada karşımıza çıkıyor. Alaia'nın pembe pileli elbisesi, pembe makyajı ve aksesuarsız görünümüyle o da çabasız şıklık içine girmek isteyenlerden biri.

Gravity New York Premiere - Jamie Chung

Jamie Chung orman yeşili uzun kollu elbisesi Cushnie et Ochs 2013 kış koleksiyonundan. O da minimal ve zarif görünmeyi seçenlerden.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest