Haftanın Sokak Stilleri

10/07/2013


Los Angeles sokaklarında Kristin Cavallari bilekte biten jeani, Chanel Caviar çantası ve 'Chinese Laundry by Kristin Cavallari' koleksiyonundan krem ve siyah renkli ayakkabılarıyla karşımıza çıkıyor.

Selena Gomez elinde Starbucks'ı, Versace'nin yaratıcı ve modern yaklaşımla yeniden yorumlanan 2014 Versace Signature koleksiyonundan çantası ve Rupert Sanderson'ın nude renkli stilettolarıyla. 

Tayt-jean birleşiminden oluşan jeggings'ler Hollywood'un gözdesi. Gisele de gri renkli jeggingsi ve Loewe çantasıyla Boston sokaklarında görüntülenmiş.


Günlük hayatında sade ve rahat giyim stiliyle takip edilen Jessica Alba bu kez siyah ipek ceketi, Rag&Bone botları ve Chanel çantasıyla Hollywood sokaklarında. 

Bol paça pantolonunu kalın kemeriyle tamamlayan, Stella McCartney'nin gümüş renkli çantasını da yanına alan Kate Moss Londra'da her zamanki gibi cool tarzıyla karşımıza çıkıyor.

Gwen Stefani 2013 Sonbahar sezonunda öne çıkan Balmain & Aurelie Bidermann çantası, Gucci'nin Horsebit sarı loaferları, crop jeani ve kemik tortoise gözlükleriyle doğum günü partisine katılmış.  
  

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest