Isabel Marant for H&M Party

10/25/2013


Paris'in DNA'sının bir parçası olduğunu söyleyen Isabel Marant, H&M için özel olarak hazırladığı koleksiyonda da bu ayrılmaz parçasını yansıtmış. Gerçek kadınların gerçek hayatta giyecekleri kıyafetler yaratmaktan hoşlanan Marant moda camiasıyla da çok haşır neşir olmayı sevmiyor. Cool havasını yansıttığı H&M koleksiyonu sayesinde daha geniş kitlelere ulaşacak olan tasarımcı kendi gardrobundan severek giydiği ve sahip olduğu parçalardan ilham alarak geniş bir dolap olarak hayal etmiş.

Markanın rahat, abartıdan uzak, sportif şıklığıyla dikkat çeken tasarımlardan biriyle karşımıza Hintli aktris Freida Pinto çıkıyor. Botları  bilekte bitseydi daha hoş olmaz mıydı?


Isabel Marant'ın sinematografik bir sunumla neon ışıklarının altındaki pizzacılar, sokak satıcıları, pub'ların yer aldığı davete 'Mad Men' kadını January Jones'da katılmış. Desenli pantolonu ve transparan üstüyle markanın rahat ve kendine özgü stilini yansıtmış.


14 Kasım'da satışa çıkacak olan koleksiyon için tasarımcı her ne kadar kırmızı halı abartısıyla değil, gerçek, rahat bir tarzda sunmak istedik dese de Olga Kurylenko diğer ünlü isimlere göre metalik renkli minisi, retro saç stili ve kırmızı rujuyla klasik görünmekten vazgeçmemiş.


Klasik dikimli dış giyimden, kalın trikolara, çağdaş kadınların ihtiyaç duyduğu her parçayı dahil ettiği koleksiyonda tüm parçalar birbiriyle uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış. Davetlere çok sık katılmayan Audrey Tautou maskülen stili, hafif makyajıyla doğallığını koruyor. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest