Dergi Kapakları | Aralık 2013

11/28/2013

2013 Aralık Ayı Dergileri

Baharı çağrıştıran çiçekler, pembe iyi hoş ama bu softluğu ve Milla Jovovich'in güzelliğini gölgeleyen makyaj başarılı görünmüyor. Rahatsız edici olan pozu da olabilir kararsız kaldım.:)

Tim Burton'ın 1988 yılında çektiği 'Beetlejuice' filminde Lydia'yı canlandıran Winona Ryder 27 yıl sonra yeniden devam filminde oynayacağını açıkladı. Michael Keaton ve Tim Burton olmasa bu filmde yer almayacağını, büyük bir kitle için çok şey ifade ettiğini söylemiş. V Aralık sayısında anlamlı bakışlarını vurgular nitelikte ön plana çıkarmış.

Model Sasha Luss saç örgüsünden tacıyla rustik havayı yansıtan, nude tonlarıyla bütünleşen altın kız görünümüyle Vogue Rusya'da ışıldıyor.

Koray Birand tarafından fotoğraflanan Victoria's Secret modeli Erin Heatherton kırmızı dudakları ve altın sarısı saçlarıyla yılbaşı çağrışımı yapmayı başaran Elle Rusya'da.

Vogue'un Ekim sayısında yer alan Scarlett Johansson Kasım ayında ise Meksika'nın kapağında. Dergiye kendini hiçbir zaman seks sembolü olarak görmediğini medyanın ona bu kavramı yakıştırdığından bahsetmiş. Spike Jones'un 'Her' filminde sadece sesiyle var olsa bile Roma Film Festivali'nden 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülüyle dönmeyi başarmıştı. Altın Küre yetkilileriyse rolünün oyunculuk için yeterli olmadığını belirterek adaylardan biri olarak göstermek istemiyor.

Lady Gaga Glamour dergisinde 'Woman of The Year' sayısı için Patrick Demarchelier'e pozlar vermiş. Bakmayın derginin kapağında hanım hanımcık göründüğünde Anne Christensen'ın stylingini yaptığı çekimlerde kibritlerle, teneke kutu içecekleriyle her zamanki marjinal tavrını yine ortaya koymuş. Zaten 'marjinallik'  kavramı bizlere de çok uzak sayılmaz değil mi?

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest