KIRMIZI HALI | 2013 British Fashion Awards

12/03/2013


İngiliz Moda Ödülleri'nin sahiplerini bulduğu gecede yakında 40 yaşına girecek olan Kate Moss 25 yıllık kariyeri boyunca moda endüstrisine katkısı sebebiyle Suzzy Menkes ile birlikte özel takdir ödülünü aldı. 34 kez İngiliz Vogue'a kapak olan Kate Moss Marc Jacobs'ın siyah elbisesiyle yine en çok dikkat çeken isim oldu.


Yılın markası ödülünü Burberry alırken Christopher Bailey'e ödülünü Sienna Miller verdi. Zümrüt yeşili elbisesi Keira Knightley'nin 'Atonement' filminde giydiği elbiseyle oldukça benzerlik gösteriyor.


Alexa Chung gecenin en beğendiğim isimlerinden biri oldu. Stella McCartney'nin beyaz elbisesi, saç ve makyajıyla birlikte yalın halini çok başarılı buldum. British Style Awards ödülünü ise One Direction grubundan Harry Styles'a kaptırdı.


Rosie Huntington-Whiteley'nin seçimi Antonio Berardi'nin 2014 İlkbahar hazır giyim koleksiyonundan ceket-pantolon takımı olmuş. Pantolondaki renk blokları yüzünden ilk bakışta diz üstü çizmeyi andıran bir görüntüye sahip.


Geçtiğimiz günlerde Twitter'dan 'Fifty Shades of Grey'in kadrosuna dahil olduğunu açıklayan Rita Ora filmde Christian Grey'in evlat edinilmiş kardeşi Mia'yı canlandıracakmış. Kırmızı halı için geçen yılki gibi Vivienne Westwood tasarımını tercih etmiş. 


Bradley Cooper'ın sevgilisi olarak tanınmaya başlayan Suki Waterhouse artık davetlerde de karşımıza çıkmaya başladı. Uçuk lila renkli Burberry elbisesiyle beklenmedik bir seçim yapmış. Yataktan yeni çıkmış gibi görünen saçların modası geçmiyor ama kırmızı halı için bu kadar dağıtılmasa fena olmaz.


'Yılın Uluslararası Tasarımcı Ödülü'nü Miuccia Prada'ya vermek için geceye katılan Gwyneth Paltrow pilili eteği ve siyah sandaletleriyle oldukça basit bir seçim yapsa da saçı ve makyajıyla easy-chic abartıdan uzak ama şık görünüyor. 


İngiliz moda konseyi tarafından düzenlenen, 1989 yılından beri varlığını sürdüren İngiliz Moda Ödülleri'nde 27 yaşındaki Poppy Delevingne piyano tuşlarından oluşan ipek elbisesi ve uçuk pembe ayakkabılarıyla.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest