Haftanın Sokak Stilleri

12/17/2013


Barok desenli sweatshirtü, pileli eteği, uzun rugan çizmeleriyle yemeğe çıkan Jessica Alba'nın günlük stili yakından takip ediliyor. Parlak, koyu renkli yeşil çantası ve gevşek topuzluyla yine ilham alınası rahatlıkta ve şıklıkta.

Ryan Reynolds ve Blake Lively Nespresso'nun Beverly Hills'teki mağazasından alışveriş çıkışında görüntülenmiş. Blake Lively siyah ceketi, biker botları, daha çok kışın tercih edilen floopy şapkasıyla monokrom uyumu içinde.

Market alışverişimize giderken Reese Witherspoon'u örnek almalı, bu şekilde çantamızı da kolumuza takmalı, şık bir stilde reyonlar arası dolaşmalıyız. :p


X Factor yarışmasının jürisi de olan Nicole Scherzinger uzun saçları ve esmer tenine uyumlu olması açısından mı siyah rengi çok tercih ediyor bilinmez ama çok yakıştığı kesin. Özellikle All Saints'in biker ceketi ve gözlükleri enfes.

Tüvit ve kürk karışımı ceketi, kırmızı skinny jeani, Givenchy'nin sneakersları ve çantasıyla sokak modasının en çok takip edilen ismi Olivia Palermo yine sahnede. 

Üçüncü çocuğuna hamile olan Gwen Stefani vücut ölçüleri değişse bile giyim tarzından ödün vermiyor. Şalvar tarzı pantolonlar, file parçalar, spor büstiyerler, eşofman altlarıyla punk stilini biraz geride bırakıp bugünkü sade ve sofistike görünümünü kavuştu.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

1 YORUM

Pinterest