Kırmızı Halı | 2014 Palm Springs Film Festivali Gala

1/08/2014


13 Ocak'a kadar sürecek olan Palm Springs Uluslararası Film Festivali'nde 'Spotlight' ödülünü alan Julia Roberts bu kez tek düze çizgisinin birazcık dışına çıkarak Gucci'nin çan kollu, bej-siyah leopar desenli dantel elbisesiyle rahatlığından yine ödün vermemiş. 


'Gravity' ile bu seneki 71. Altın Küre Ödülleri'nde drama dalında en iyi kadın oyuncu adayı olan ve geceden de 'Desert Palm Ödülü'yle eli boş dönmeyen Sandra Bullock, Venedik Film Festivali'nde giydiği renk bloklarından oluşan elbisesine benzer bir stille geceye katılmış. 


Saint Laurent'in metalik rengi ceketi ve papyonuyla Matthew McConaughey eşi Camila Alves ile birlikte kırmızı halı geçidinde yer almış. 'Dallas Buyers Club' filminde aids hastası olduğunu öğrenen ve bu yolda verdiği mücadeleyi anlatan Teksaslı Ron Woodruff'un hayatını canlandırmak için 14 kilo veren aktörün zayıflığı dikkat çekmeyecek gibi değil. McConaughey rolü için bu kadar kilo kaybetmesinin sebebini hayatını kaybeden o isme duyduğu saygıdan başka bir şey olmadığını açıklamış. Bu filmdeki performansıyla ise 'Desert Palm' ödülünü almış.    


David O.Russell'ın yönetmenliğini yaptığı 'American Hustle'ın gösterimi festivalin en ilgi gören etkinliği olmuş. American Hustle'da ödül alan oyuncuların içinde yer alan Amy Adams iki farklı baskısı olan bol puantiyeli Juan Carlos Obando tasarımındaki derin yırtmacı ortadan kaldırarak elbisenin üzerindeki etkisini azaltmış.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest