Haftanın Sokak Stilleri

2/17/2014


New York Moda Haftası kapsamında 2014/2015 sonbahar kış koleksiyonunu sergileyen Victoria Beckham bu süre boyunca da New York caddelerinde yakından takip edilen isimlerden biri oldu. Saint Laurent'in siyah-beyaz oxford ayakkabıları ve aynı markanın pantolonuyla her zamaki klasik görünümünde.

Her davette, ödül töreninde, açılışlarda karşımızda çıkan isim olan Heidi Klum kırmızı halıdaki abartılı seçimlerinden sonra günlük haliyle daha hoş görünüyor.

Üçüncü çocuğuna hamile ve rock yıldızı ile evli olan 44 yaşındaki Gwen Stefani beyaz teni, sarı saçları ve kırmızı rujuyla Victoria Beckham gibi o da bu hafta siyahı tercih edenlerden biri. 


Anne Hathaway'in geçtiğimiz hafta havaalanındaki görüntüsüyle arasında çok büyük bir fark yok. Tek farkı bu kez New York sokaklarında görüntülenmesi. 

Vanessa Bruno mini deri şortu, Chanel çantası ve Lanvin kolyesiyle Blake Lively 'Gossip Girl'ün çekimlerinden bir sahneyi andıran tarzıyla New York'ta.

Kate Bosworth en iyi giyinenler listesinden çıkmamasını stilinin duyguları olmasına bağlıyor. Her zaman farkını ortaya koyup ayrışmayı başaran oyuncunun en çok ilham aldığı isimse eşi Michael Polish. Marni'nin metalik renkli çantası bu aralar Kate'in kıyafetlerinin tamamlayıcısı olmayı sürdürüyor.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest