Adidas Originals x Pharrell Williams

3/29/2014


Adidas, Oscar’a aday gösterilen Grammy Ödüllü Pharrell Williams ile işbirliği anlaşması imzaladı. Adidas Originals x Pharrell Williams ürünleri 2014 yılı sonuna doğru adidas severlerin beğenisine sunulacak.

Adidas; Williams’ın sahip olduğu, okyanuslardan toplanan plastik atıkları ipliğe ve kumaşa dönüştüren Vortex Projesi’nin ürünü olan Bionic Yarn’ı da değerlendirecek. Bionic Yarn, Pharrell'in tasarlayacağı adidas Originals ürünlerinin bazılarında kullanılacak.

Adidas gibi ikon haline gelmiş bir marka ile çalışmanın büyük bir fırsat olduğunu belirten Pharrell : “Klasik eşofmanlardan, çocukken Virginia’da giydiğim Stan Smith'lere kadar adidas hayatımın her aşamasında benimleydi. Adidas’ın koleksiyonları zamansız parçalardan oluşuyor. Bu, hem benim için hem de Bionic Yarn için heyecan verici bir ortaklık.”

Pharrell ile birlikte çalışmaktan dolayı son derece mutlu olduklarını belirten Adidas Sport Style Division Global Kreatif Müdürü Dirk Schoenberger: “Pharrell ilham veren bir pop kültür ikonu. Sadece müzik yeteneği ve sanatı değil, ilgilendiği her şey ilham verici. Bu nedenle, adidas’ın çok yönlü marka kültürü ile mükemmel bir uyum sağlıyor.” açıklamasında bulunmuş.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest