Haftanın Sokak Stilleri

3/03/2014


Beş sene önce yarattığı markasını bugün moda dünyasına kabul ettirmiş olan Victoria Beckham Skype ile yaptığı işbirliği filme dönüşmüştü. 'Five years-The Victoria Beckham Fashion Story' isimli çalışmasında bu zamana kadar yaptığı çalışmaların perde arkasını konu alıyor. Kendi ağzından bu alandaki deneyimlerini anlatan Beckham geçtiğimiz hafta Paris'te ki butiğinin açılışına katıldığında Manolo Blahnik sandaletlerini kalın külotlu çoraplarla tamamlayarak şaşırtsa da yakıştırmayı başarmış. 

Hollywood'da hamilelik stilleri son yıllarda daha yakından takip edilmeye başlamışken Olivia Wilde da bu listeye eklendi. Dün geceki Oscar gecesinde kırmızı halıda sadeliği ve zarifliğiyle de gecenin en hoş kadınlarından biri olmuştu. Günlük stili için bir jean ve bir tişörtü buluşturması yeterli olan Olivia bu defa Balenciaga deri ceketi, Miu Miu çantasıyla her zamanki rahatlığında.

Havaalanlarında bile şık görünmek zorunda kalan ünlüler bunun için ayrı bir çaba harcıyor. Olivia Palermo gibi deri pantolonlardan vazgeçmeyen Gisele de havaalanında siyahlar içinde dikkat çekmeyi başarıyor. Deri pantolonların tamamlayıcısı olarak dökümlü, salaş üstler ve topuklu ayakkabılar bunun için yeterli.


Baştan aşağıya siyahlara bürünenlerden birisi de Selena Gomez olmuş. Stilistiyle buluşan Selena belki Oscar gecesinde giyeceği elbise için seçimini o zaman yapmıştır. Soğuk kış günlerinin favori aksesuarı haline boyunluklar yani daha havalı bir deyişle snood'larda her tarza hitap eden modeller bulmak mümkün. 

Şimdilerde Paris Moda Haftası'nda defilelere katılan Jessica Alba sokak modasının da en iyi isimlerinden biri olarak çoğu kişinin yakın takibine aldığı bir isim. Cool görünümlü çizmeler, pantolonlar ve fularlardan hoşlanan Jessica Alba bu kez de abartısız stilini Mick Jagger tişörtü ve şalıyla tamamlamış. 

Kate Bosworth Chloe'nin zımbalı botlarını en çok tercih edenlerden biri. Farklı zamanlarda birbirinden farklı görünümler yaratıp kafa karıştırıcı bir stile sahip olan Emma Roberts da Chloe botları, transparan bluzu ve Louboutin çantasıyla Los Angeles sokaklarında görüntülenmiş. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest