Haftanın Sokak Stilleri

3/21/2014


Bahar aylarının vazgeçilmezi olan trençkotlar çok basit parçalarla bir araya geldiğinde etkili sonuçlar yaratma gücüne sahip. Klasik tarzı ve sportif şıklığı casual bir stille birleştiren trençkotları farklı model ve renkleriyle kullananlardan biri de Rachel Bilson. Bacaklara peçete yapışmış gibi gösteren şort modelleri bu sene de varlığını koruyacak. The Hart of Dixie'nin oyuncusu Banana Republic trençkotunu, Chloe'nin dolgu topuk sandaletleri ve ceplerini gösteren şortuyla birlikte tamamlamış. 

Ashley Benson Pretty Little Liars oyuncularıyla birlikte New York'ta dizinin sezon finali için programlara katılmış. Rihanna, Ashley Tisdale, Paris Hilton, Khloe Kardashian gibi isimlerde geçtiğimiz sene sıkça rastladığımız House of Holland taytlarını giymeye devam eden tek isim o kalmış olmalı.

Julia Roberts'ın 24 yaşındaki yeğeni Emma Roberts California'da beyaz dantel bluzu ve skinny jeaniyle her zamanki sadeliğinde. Elbiseleri sevmediğini kot pantolonları daha rahat bulduğu için vazgeçemediğini söyleyen Emma'nın stilisti de ona sürekli kot kıyafetler almaya devam ediyormuş.  


Rihanna uzun süreli Avrupa turunda sergilediği kıyafet ve saç tarzından uzaklaşıp New York'a döndükten sonra farklı bir stille görüntülenmiş. Asi olmak için ya da bu anlayışa sahip olmak için asla yolumdan çıkmam diyerek kasıtlı olarak asi görünmek istediğini söylese de bazı zamanlar bunu zorladığı da bir gerçek. 

Olivia Wilde çizgili Max Mara ceketi ve 70'lerin bohem havasını devam ettiren floppy şapkasıyla New York sokaklarında. Genelde kıyafetlerini ceketle tamamlamayı seven oyuncu rahat çizmeler, uzun elbiseler ve tulumları tercih ediyor. 

Taylor Swift yaşından daha büyük gösterme çabası içinde olmalı. Bir tutam vintage, bir tutam modern serpiştirip kötü bir karışım yaratmış. 24 yaşında teyze moduna geçmek de neyin nesi?

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest