Haftanın Sokak Stilleri

3/09/2014


Lisa Genova'nın 'Still Alice' romanından uyarlanacak filmde Kristen Stewart, Julianne Moore ve Alec Baldwin ile oynayan Kate Bosworth film için sarı saçlarını kızıla dönüştürmüş. Yigal Azrouel'in pelerinine de bir parça bulaşan kırpma yün shearling deri ceketi ve biker botlarıyla film setinde görüntülenmiş. 

Klasik gömleklerden sıkılanlara alternatif olarak gelen önden bağlamalı gömlekler pantolon, etek ve şortlarla kullanılabiliyor. Diane Kruger tipik Hollywood yıldızlarından farklı olarak biraz Fransız biraz Avrupalı olmanın etkisi ve modellikten gelmesi sebebiyle stilini başarıyla yansıtıyor. 

Paris Moda Haftası kapsamında Saint Laurent'in defilesini izlemek için Paris'te bulunan Kate Moss Saint Laurent ceket ve çantasını Alaia bootieleriyle kullanmış. Skinny pantolon, deri ceket ve basic tişörtlerin tam onun tarzını yansıttığını düşünürsek yine kombo yapmış.


Pretty Little Liars'ın oyuncusu Ashley Benson salaş trikosu, Saint Laurent çantası ve Dorothy'nin kırmızı ayakkabıları gibi ankle botlarıyla California sokaklarında iş toplantısı çıkışında görüntülenmiş. 

Oscar Ödülleri'nden sonra İngiltere'ye dönüş yapan Emma Watson da Heathrow havaalanında Christian Dior çantası, loaferları ve Ray-ban gözlükleriyle zahmetsizce yakaladığı şıklığını her çeşidinden ve renginden giydiği trençkotuyla birlikte tamamlamış.

Shameless'ın cefakar Fiona'sı Emmy Rossum kırmızı, siyah, beyaz karışımıyla ilkbaharı çoktan getirmiş görünüyor. Geçtiğimiz yıldan bu yana stiliyle daha fazla yakından takip edilen Rossum Carolina Herrera çantası ve A-line eteğiyle Fransız kadınların tarzını anımsatan çizgisiyle.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest