'Noah' Berlin Galası

3/18/2014


Darren Aronofsky'nin Nuh Tufanı'nı anlattığı filminde Russel Crowe, Jennifer Connely, Anthony Hopkins'le birlikte rol alan Emma Watson filmin Berlin galasına Wes Gordon imzalı fiyonk detayı olan siyah şifon elbisesiyle katılmış.  

Emma; 'Bu dünyanın sonu ve farklı insanların bu durumun etkileriyle nasıl başa çıktıkları. İnsanlar iyi mi, kötü mü? Bütün bu konular destansı' diyerek filmle ilgili küçük bir açıklamada bulunmuş. Darren Aronofsky ise Emma'nın en zor sahnelerinden biriyle başladıklarını buna rağmen o anda olması gereken duygulara odaklanmayı başardığını, sağlam sinirlere sahip olduğunu söylemiş. 


Jennifer Connelly galada siyah kadife Lanvin'iyle sade şıklığı yakalarken, saçlarını Dita Von Teese'in sık kullandığı retro modeliyle tamamlamış. Carrie Bradshaw'a göre; 'Gündüz vakti siyah giymenin uygun olacağı iki durum vardır. Birinci durum, partiden geç çıkmış olmanızdır. İkinci durum ise partiden çok erken çıkmış olmanız.' Jennifer Connelly için bu iki durum geçerli olmayıp, bu sözün de 90'larda kaldığını düşünürsek payet görmekten sıkılanlar için eski Hollywood ışıltısına karşı koymak zor.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest