Vakko İlkbahar/Yaz 2014 Koleksiyonu

3/26/2014


Zamansız çizgisini, şehir hayatının yüksek temposu ve günün geçerli moda aksesuarı ile buluşturan Vakko İlkbahar/Yaz 2014 koleksiyonu rafine şıklık anlayışından ödün vermeyen kadın ve erkekler için...

İlkbahar/Yaz 2014 sezonunda Vakko kadını pastel tonların parıltılı kumaşlardan güç aldığı, canlı renklerin ise enerjilerini ortaya koyduğu koleksiyonlar içinde kendi ışıltısını yansıtıyor. Doğal renkler ve pastel tonlar, Vakko Kadın İlkbahar/Yaz 2014 koleksiyonundaki sessiz hakimiyetlerini sedef ışıltı keten, triko ve ipek kumaşlardan güç alarak pekiştiriyor. Bej ve pudra renklerinin mevsimin enerjisini simgeleyen oranj, turkuaz, fuşya gibi canlı tonlarla yan yana gelerek güç birliği yapması ise koleksiyonda yeni renk kombinasyonlarını oluşturuyor. Jeanler üzerinde parlak baskılar gümüş, altın ve bakır tonlarında aksesuarlar bulunuyor.  Metalik renkler gündüzden geceye geçişi hızlandırmak için yer alırken, beyaz ise bu sezon salt ve sofistike ağırlığını gündüzden alıp geceye taşıyor. 

Vakko Erkek İlkbahar/Yaz 2014 koleksiyonu, el işçiliği hayata geçen takım elbise ve ceketler ile hazır giyime yeni, lüks bir yorum getiriyor. Farklı ipliklerin karışımı ile elde edilen çok özel dokular gri lacivert ve yeşil renklere zemin oluştururken kimi zamanda irili ufaklı ekoseler ile buluşuyor. Vakko erkek hazır giyim koleksiyonu ince düşünülmüş her detayında rafine şıklığın güncel tanımını yapıyor. Yelekler günün her saati modern şıklığın göstergesi olurken, deniz ve denizcilerden ilham alan renk ve desenler ise sezonun habercisi. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest