Dergi Kapakları | Nisan 2014

4/07/2014


43 yaşındaki Claudia Schiffer'a yıllar hiç dokunmadan geçiyor. Bugüne kadar 500 dergiye kapak olan Schiffer bu ay Vogue Almanya'nın kapağında formundan hala bir şey kaybetmediğini kanıtlıyor. Modelliğe ve oyunculuğa geri dönmeyi düşünmeyi açıklamasından sonra artık daha sık karşımıza çıkacağı kesin.

Balmain'in denim tulumuyla Elle dergisinin Nisan sayısında Emma Watson yer alıyor. Dergiye verdiği röportajda Noah filminden ve filmin oyuncularından bahsetmiş. Özel hayatına sahip çıkmasının önemini ve kameralar önünde büyümesini anlatan Emma son 1-2 sene içinde ortaya çıkan oyuncuları tamamlanmış bir insan olarak gördüğünü ve bunu çok kıskandığını söylemiş. 

Dün 4.sezonuyla geri dönen Game of Thrones'un oyuncusu Emilia Clarke Glamour Fransa'da midi boy etekler, biker ceketler ve stilist Virginie Bennaroch'un seçtiği mücevherlerle şık bir gardırop yaratmış. 

Burberry Prorsum'un İlkbahar/Yaz 2014 koleksiyonundaki elbisesiyle W Kore'nin başrolünde Polonyalı model Magdalea Frackowiak yer alıyor. 

L'Officiel Türkiye'nin Nisan kapağında Angela Lindvall, Celine'in renkli gömleğiyle bizi karşılarken aksesuar eki ve Mercedes Benz Fashion Week İstanbul için Türkiye'ye gelen Georgia May Jagger'da dergide yer alıyor.

Givenchy'nin marka yüzü olan Amanda Seyfried Chanel mayosuyla W dergisine kapak olurken ünlü tasarımcıların bikinileri, kovboy çizmeleriyle de Vahşi Batı'nın seksi kızı haline dönüşmüş. Siyah eyelinerı ve kırmızı dudaklarıyla komşu kızı imajını bir kenara bırakmış. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest