Haftanın Sokak Stilleri

4/29/2014


Herkes 'Tiffany'de Kahvaltı'yı izlemiştir ama benim izlediğim kadar değil diyen Twilight serisinden Ashley Greene'nin moda ikonu da Audrey Hepburn. Klasik tarzı seven Ashley Greene'in en sevdiği tasarımcı Donna Karan olsa da bu defa Los Angeles'ta Peter Som'un beyaz elbisesiyle görüntülenmiş. 

Verdiği bir röportajında giyinmeyi sevmediğini söyleyen Kate Hudson, 2000'lerin başında belirli bir tarza sahip olmasa da zamanla bohem stiliyle tasarımcıların giydirmek istediği isimlerden biri oldu. O ise Gisele Bündchen hayranı. Kusursuz fiziğine rağmen 'Gisele'in fotoğraflarına bakıp hiçbir zaman onun kadar uzun bacaklara ve dolgun dudaklara sahip olamayacağım.' diyerek şaşırtıyor. 

Farklı tasarımları ve renkleri baharda kullanarak ruhunun tazeliğini kıyafetlerine taşımak isteyenler bir parça Selena Gomez'den ilham alabilir. Çiçek baskılı tulumu ve Jeffrey Campbell sandaletleriyle sokak stilinde sade ve rahat parçalarla abartıdan uzak durduğunu söylüyor.


'The Family' filminin çekimleri için zamanının büyük bölümünü Venedik kentinde geçiren Dianna Agron boho stili için maksi elbiselerden vazgeçmeyenlerden. Filmde kullandığı parçaların sahibi Louis Vuitton'un tasarımcılarıyla birlikte vakit geçiren Agron, gösterişi sevmese de LV beni giydirdiğinde kendimi yaramaz ve aynı zamanda muhteşem hissediyorum diyerek modanın gücüne değinmiş. 

Sahnedeki kıyafetleri ve günlük stili birbiriyle örtüşen seçimler içinde olan Fergie kendi farklılığını ortaya koyuyor. Stella McCartney bluzu ve şortunu kendi tasarımı olan ayakkabılarıyla birlikte tamamlayıp bahar modunu üzerinden eksik etmemiş. 

Geçtiğimiz günlerde Tom Ford ile birlikte görüntülenen Jennifer Lawrence belki de markanın yeni reklam yüzü olasılığını taşıyanlardan biridir. Son zamanlardaki kıyafet seçimleri ve uzayan saçlarıyla bir değişime uğrayan Jennifer bu kez Isabel Marant kabanı, Tom Ford aykkabıları ve Rag & Bone şapkasıyla New York sokaklarında 'Pretty Woman' havasında yakalanmış.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest