İnci Deri & Niyazi Erdoğan İlkbahar/Yaz 2014 Koleksiyonu

4/11/2014


Tasarımcı Niyazi Erdoğan İnci Deri için hazırladığı İlkbahar/Yaz 2014 koleksiyonuyla rahatlık ve hareket özgürlüğünü ön plana çıkararak, klasik ve zarif detayları gündelik bir görünümle harmanlıyor. Seyahat etmeyi seven, şehirli erkeğin giyebileceği tasarımlardan oluşan İnci & Niyazi Erdoğan İlkbahar/Yaz 2014 koleksiyonu; moda dünyasından isimlerin de katılımıyla gerçekleşen bir lansmanla tanıtıldı. 

İnci & Niyazi Erdoğan İlkbahar /Yaz 2014 Koleksiyonu; tasarımcının son dönemde bakışını belirleyen klasik ve zarif detayları gündelik bir görünümle birleştirerek, rahatlığına önem veren, yolculuklardan zevk alan şehirli erkeğe sesleniyor. 

Şehrin karmaşasından güneşli kaçamaklara...
Kışın şehrin karmaşası içinde mücadele eden erkeğe, güneş ışıklarının etrafı ısıtmasıyla birlikte tatil ve seyahetleri için alternatifler sunan koleksiyondaki ayakkabılar; bordo, yeşil, kahve ve siyah renkleriyle öne çıkarken, taban kısımlarındaki renkli vardola detaylarıyla yeni bir alternatif oluşturuyor. 

Casual ve klasik stile aynı anda göz kırpan koleksiyonu, bu yazın vazgeçilmezi olacak espadriller tamamlıyor. Ayakkabı, çanta ve kemerlerden oluşan ve sınırlı sayıda üretilen İnci & Niyazi Erdoğan İlkbahar/Yaz 2014 koleksiyonu İnci Deri mağazalarında moda severlerle buluşuyor.


Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest