İNCİ & Gamze Saraçoğlu İlkbahar/Yaz 2014 Koleksiyonu

4/18/2014


Tasarımcı Gamze Saraçoğlu İnci Deri için hazırladığı İlkbahar/Yaz 2014 koleksiyonuyla; imzası haline gelen yalın, elegan çizgileri, cesur, modern ve “Glam” detaylarla birleştiriyor. Kendine güvenen ve sofistike kadınlara seslenen Gamze Saraçoğlu, İnci Deri için hazırladığı İlkbahar/Yaz koleksiyonunda modern ve yalınlaşmış tasarımları moda severlere sunuyor. 

Studio 54 esintilerinin hissedildiği ve sadece gece değil, gündüz de ışıltısını sürdürmek isteyen kadınlar için tasarlanan İnci - Gamze Saraçoğlu koleksiyonu; Ayşe Kucuroğlu, Ceylan Çapa, Deniz Akkaya, Esra Eron, Ayşe Tolga, Melis Birkan, Selma Ergeç gibi isimlerin katılımıyla Galata Salt’ta gerçekleşen bir lansmanla tanıtıldı.


Swarovski taşların, parlak derilere, altın, püskül ve tüllerin özel dokulu satenlere eşlik ettiği göz alıcı koleksiyonda ayakkabı, çanta ve kemerler bulunuyor. İnci & Gamze Saraçoğlu 2014 İlkbahar/Yaz'ı için güneşin ilk ışıklarından, son ışıklarına kadar gece gündüz demeden ışıldamak isteyen, içindeki ışıltıyı dışarı da yansıtan, sofistike bir şıklık sunuyor. Satenden özel olarak hazırlanan dokular, özel yılan derileri baskıları, püskül, tül, rugan gibi çarpıcı detaylar, 1970’lerde tüm dünyaya damgasını vuran Studio 54 ritmini 2014 yazına taşıyor. Hasır hissi yaratan özel parlak deriler ve özel tasarım deriler diskonun ve tasarımın altın çağını yeniden canlandırırken, ayakkabılar Gamze Saraçoğlu imzalı tabanlar ve özel tasarım astarlarla öne çıkıyor.

Ayakkabı, çanta ve kemerlerden oluşan ve sınırlı sayıda üretilen İnci-Gamze Saraçoğlu İlkbahar/Yaz 2014 koleksiyonu belirli İnci Deri mağazalarında.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest