Monokrom Akımı DERİMOD Yaz Koleksiyonunda

4/30/2014


Asaletin rengi siyah ile minimalizmin temsilcisi beyaz bu yaz Derimod vitrinlerinde buluşuyor. Siyah ve beyazı geometrik desenlerle birleştiren Derimod, İlkbahar/Yaz koleksiyonunda monokrom trendini ayakkabı ve deri ceketlere taşıyor. Siyah-beyaz rengi ayakkabıdan deri monta kadar koleksiyonunun farklı parçalarına bir uyumla taşıyan Derimod, zıtların uyumu ile yeni sezonda dikkatleri üzerinde topluyor. 

Derimod'un yeni sezon koleksiyonunda siyah ve beyaz trendinin en fazla hissedildiği giyim parçası olarak ayakkabılar ön plana çıkıyor. Dünyada yükselen bu akımın tutkunlarına Derimod koleksiyonunda yer verdiği farklı modellerle sesleniyor. Hem maskülen hem de feminen ayakkabı modellerinde siyah ve beyazı özellikle geometrik desenler ile buluşturan Derimod, siyah ve beyazın çarpıcı görünümünün yanı sıra kadın ayakkabı modelleri bu sezon özellikle farklı topuk seçenekleri ile de ön plana çıkıyor. 

Derimod vitrinlerinde siyah ve beyaz renk hakimiyetinin hissedildiği bir diğer ürün grubu ise yeni sezon için özel tasarlanan deri montlar. Özellikle son yılların gözdesi biker modeller siyah ve beyaz renk uygulamaları ile bu sezon için çok daha cool bir havaya bürünüyor. Beyaz deri montlar zıt fermuar renkleri, bel ve kol kısmındaki geometrik siyah desenlerle bu yazın vazgeçilmezi olmaya aday. Siyah ve beyaz skinny pantolonlar ve monokrom ayakkabılarla rahatlıkla kombine edilen deri montlar, hem günlük kullanım hem de yaz akşamları için modern bir görünüm sunuyor.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest