Dergi Kapakları | Haziran 2014

5/28/2014


Marie Claire'in Fransa edisyonunda Fransız güzel Marion Cotillard var. Bu seneki Cannes Film Festivali'ne 'Two Days, One Night' ile katılan Cotillard, 'The Immigrant' filminde ise Joaquin Phoenix ve Jeremy Renner ile birlikte 1920'lerinden Amerika'sında umutla umutsuzluk arasında gidip gelen bir kadını canlandırıyor.

'3 Days to Kill' filminde canlandırdığı Vivi karakteriyle 'femme fatale' öldürücü bir kadın kimliğiyle rol alan Amber Heard W Magazine için de Burberry, Celine, La Perla ve Donna Karan tasarımlarıyla bunu ön plana çıkartmış. 'Ya seksi olursunuz, o zaman size bundan ibaret roller verilir ya da karakterinizi komik ve savaşçı olarak kabul ettirebilirsiniz. Aynı anda ikisini de olmaya çalışıyorsanız hem güçlü hem de komik, o zaman klişelere ve sisteme karşı daha çok savaşmanız gerekir.' diyerek görmeye alışık olmadığımız rollerin onu daha çok ilgilendirdiğini açıklamış. 

L'Official'a Mayıs ayında kapak olan 28 yaşındaki Avustralyalı model Jessica Hart Harper's Bazaar'ın ülkesindeki sayısında beyaz mayosu, kırmızı ruju ve bronz teniyle oluşan kontrastla yazı selamlıyor. Dergide Alexander Wang, Celine, Alex Perry tasarımları içinde. 

Geçtiğimiz senelerde Adriana Lima, Miranda Kerr, Erin Heatherton ve Isabeli Fontana gibi isimleri podyuma çıkaran Dosso Dossi Fashion Show bu kez Irina Shayk'ı tercih etmiş. Irina Shayk da Twitter ve Facebook hesabından yayınladığı Türkçe mesajıyla 6 Haziran'da Antalya'da olacağını duyurdu. Vogue İspanya Haziran sayısında Mario Testino'nun fotoğrafladığı Ronaldo ve Shayk çifti Kim Kardashian & Kanye West ikilisine yetişiyor, biraz daha gayret çocuklar.

V dergisi pop müziğin kraliçeleri Katy Perry ve Madonna'yı buluşturdu ve Agent Provocateur iç çamaşırı kataloğundan oluşan retro erotik kostümleriyle Steven Klein'a poz verdi. Postiş kakülleri, kırmızı rujlarıyla pin up kızlarından ilham aldıkları çekimlerde olduça dominant bir hava hakim. 

Vogue'un Brezilya edisyonunda yine bir ikili yer alıyor:  Gisele Bundchen ve Neymar. Bu ikilinin bir araya gelme amaçlarıysa 12 Haziran'da başlayacak olan Dünya Kupası'nda Brezilya'nın ev sahipliği yapması. Mario Testino'nun gerçekleştirdiği çekimlerde Brezilya Milli Takım yıldızı Neymar ve Gisele kupanın ülkelerinde kalacağı görüşündeler.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest