Haftanın Sokak Stilleri

5/27/2014


Amerikan markası Ann Taylor için kırmızı halıdaki stilini günlük hayata taşıyan bir koleksiyon hazırlayan Kate Hudson, gardırobun kurtarıcı parçalarından olan siyah kalem eteği baskılı tişörtle tamamlayıp Chanel çantası ve hardal renkli Louboutin stilettolarıyla klasik, rahat ve modern görünümüyle yine formunda. 

Hollywood'un genç çiftlerinden Emma Roberts ve Evan Peters çifti yine salaş uyumlarıyla birbirini tamamlıyor. Bu kadar cool bir çift yan yana olunca en özensiz halleri bile dikkat çekiyor.

Modayı yakından takip edip, kendine has yorumuyla parçaları eşleştiren  Diane Kruger 'less is more' sözünün hakkını veriyor. Jean ve şortlarını zincirli çantaları ile tamamlamaktan hoşlanan aktris günlük hayatında elbise ve eteği de sıklıkla tercih ediyor. Karl Lagerfeld'in sevdiği yüzlerden biri olan Diane Kruger'ın 15 yaşında Chanel için modellik yapmaya başladığını ve kırmızı halı için ilk tasarımları gönderenin de Chanel olduğunu düşünürsek ilham alınası stiline hayran olmak çok doğal. 


'Missguided' giyim markasıyla işbirliğine giderek minimalist bir teması olan giyim koleksiyonu çıkaran Nicole Scherzinger Beverly Hills'de maxi elbisesi, panama şapkası ve büyük güneş gözlükleriyle casual görünümünü korurken 70'lerin bohem havasını yansıtıyor. 

Çocuklara yönelik çevre dostu ürünler satan 'The Honest Company'nin de sahibi olan Jessica Alba şirketinin toplantısına katılırken lila renkli bluzunu uzun ceketi, koyu renkli jeani ve düz ayakkabılarıyla tamamlamış. Topuz yaptığı saçları, inci küpeleri ve Jenni Kayne'nin loaferları parçaların bütünlüğünü daha da sağlamlaştırmış.

Yüksek topuklar alımlı görünümleri yerini sessizce babetlere bırakırken Emmy Rossum da Charlotte Olympia'nın kedi figürlü olanlarını seçmiş. Shameless'ın oyuncusu örgü saçları, abartıdan uzak kıyafet ve makyajıyla kendi çizgisinin dışına çıkmadan günlük hayatına bu formları uygulamış. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest