Kırmızı Halı | 67. Cannes Film Festivali: Blake Lively

5/26/2014


67. Cannes Film Festivali'ne, altıncı kez katılan ve hiçbir filmiyle ödülsüz dönmeyen Nuri Bilge Ceylan'ın Altın Palmiye'yi  'Kış Uykusu' ile almasıyla sona erdi. 

Gossip Girl dizisi ile tanıdığımız Blake Lively ve eşi Ryan Reynolds geçtiğimiz günlerde düzenlenen MET Balo'sundan sonra bu defa da 'The Captive' filminin galasındaki uyumlarıyla dikkat çekiyor. Gucci'nin yüzü olan Blake de bizi şaşırtmadan illüzyon etkisi yaratan Gucci Premiere'in siyah-beyaz elbisesiyle yine muhteşem görünüyor. Tam anlamıyla Hollywood ihtişamını karşılar şekilde kırmızı rujuyla da bunun altını çizmiş. Modanın geçmişinde siyah-beyaz birlikteliğinin onaylanmadığı pek görülmese de bu iki renk son zamanlarda farklı tasarımlarla ve şekillerde sıklıkla vurgulanmaya başladı. 


Fransız Rivierası'nın en güzel duraklarından biri olan Cannes'da Karl Lagerfeld'in ilham perisi Chanel Couture parıltılı saydam payetlerle süslü tuvaletini Sophia Webster stilettolarıyla tamamlamış. Zahmetsizce hazırlanmış görünümü, kendine özgü stiliyle festivalin ikinci günü de en çok konuşulan isimlerden biri oldu. L'oreal Paris güzellik elçisi olan Blake bu seneki Cannes Film Festivali'nde kırmızı halı yarışını açık ara kazandı.


Cannes Film Festivali, kırmızı halının hakkını her daim verebilmesiyle diğer ödül törenlerinden bu anlamda bir adım önde oluyor. Blake Lively ise bir 'Gossip Girl' kızı olarak bu sene efsane seçimleriyle göz doldurmuş. Bizimkisi zenginin malı züğürdün çenesi durumları olsa da Blake'e olumsuz söyleyecek tek bir şey bulamıyorum. 'Grace of Monaco' filminin gösteriminde Anna Wintour'un gözdesi yine Gucci Premiere tercih ederek hayalkırıklığına uğratmadığı gibi ilham alınası fikirler veriyor.


Moda konusunda sadece kendi gözüne güvenen, yardım alıp kafasını karıştırmaktan hoşlanmayan Blake Lively, Cannes'daki ikinci gününde uzuuun bacaklarını ön plana çıkaran Giambattista Valli Haute Couture mini elbisesi ve mücevherleriyle yine ışıl ışıl. Annesinin dolabındaki giysiler kendi stil anlayışına yön verse de Gossip Girl'deki rolünün etkisiyle moda dünyasında tanınır olması konusunda dönüm noktası olduğu kabul ediyor. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest