2014 MuchMusic Video Ödülleri

6/17/2014


2014 MuchMusic Video Ödülleri Toronto'da düzenlenen törenle sahiplerini bulurken Kendall Jenner da Fausto Puglisi imzalı, kasıklarına kadar uzanan derin bacak dekoltesiyle kırmızı halının en dikkat çeken ismi oldu. Kim Kardashian'ın üvey kardeşi olan Kendall da ablası gibi magazin gündeminden düşmemek adına, bir aile geleneği olarak, kendinden söz ettirmesini başarıyor. Kylie Jenner'la birlikte 2011 yılında Seventeen dergisi tarafından 'Stil Elçileri' olarak seçilen kardeşler sunuculuklarını üstlendikleri gecede farklı kıyafetlerle yer almış.


Chloe Grace Moretz boyun kısmı çiçek apliklerden oluşan Marios Schwab dantel elbisesini Jimmy Choo'nun bantlı ayakkabılarıyla kullanmış. Sıklıkla tercih ettiği basit atkuyruğu modelini doğal tonlardaki makyajıyla dengeleyerek genç ve fresh görünümünü korumuş. 


Ne kadar şirin bir çift ayakkabılarıyla bile uyumlular demek isterdim lakin yapamıyorum. Deri pantolonuyla Shenae Grimes sıcak havalarda göz zevkini zorlayarak sıkıntı yaratmayı başarmış. Rock'n'roll havasından uzak, bowling salonunda buluşmadan da saçma bir noktaya doğru varmışlar. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest