'Begin Again' New York Premiere

6/26/2014


Amerikan Bağımsız Filmler Festivali Tribeca'da gösterime giren, müzikal tarzda çekilen 'Begin Again'de Keira Knightly, Mark Ruffalo ve Maroon 5 grubunun solisti Adam Levine yer alıyor. Bu romantik yapım hem Adam Levine'ın ilk başrolü olması hem de Keira Knightley'nin ilk kez şarkı söyleme deneyimi yaşamasıyla ilkleri barındırıyor. 

Moda tasarımcılarına ilham olan Keira sıfır beden olmasının avantajıyla da kendine özgün stilini yakalamış durumda. Sade ve şık seçimleri, takip etmekten geri kalmadığı ayakkabı trendleri, belinin inceliğini ortaya çıkaran elbiseleriyle modayı kendine has yapısında uygulamayı başarıyor. Filmin New York galasında Valentino'nun pileli, tül üzerine işlenmiş kuş motifli aplike elbisesiyle bu özgünlüğünü ifade etmiş. 


Filmde bir rock yıldızını canlandıran Adam Levine bu deneyimini çok eğlenceli bulsa da cesur açıklamalar yapmak için erken, izleyip göreceğiz diyerek iddialı konuşmaktan kaçmış. Levine da Victoria's Secret modeli nişanlısı Behati Prinsloo'nun minimal çizgisine Dior Homme takımıyla uyum sağlamış.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest