Dergi Kapakları | Temmuz 2014

6/30/2014


Instyle Temmuz kapağı Kate Hudson'la ışıldıyor. Bu defa günlük stilinde vazgeçemediği topuklu ayakkabılarını bir kenara bırakarak 50'li yılların Marilyn stili drapeli yüksek bel bikinileri ve sezonun desenli tasarımları içinde yazı selamlıyor.

Rihanna hala Fashion Designers of America ödül töreninde giydiği transparan kıyafetiyle konuşulmaya devam ederken şimdi de Harper's Bazaar'ın Arabistan edisyonunda muhafazakar kıyafetler giyip, başı örtülü çekimlerle karşımıza çıkıyor. Gösterişli makyajı ve ellerindeki desenli kınasıyla çekimler için Arap kadınını canlandıran Riri, her türlü kendisinden bahsedilmeyi başarıyor. 

Elle Kanada'nın Temmuz sayısının kapağında Brezilyalı model Gisele Bundchen yer alıyor. Brezilyalıların ruhunu ve futbolu çok sevdiğini söyleyen Gisele, dergiye küçüklüğünden beri atletik bir yapıya sahip olduğundan ve okul hayatı boyunca voleybol takımı kaptanı olduğundan bahsetmiş. 

Brezilya'da düzenlenen 2014 Dünya Kupası açılış töreninde sahne alan J.Lo, Instyle da desenlerin kraliçesi Mary Katrantzou elbisesiyle bizi karşılıyor. Michenlangelo di Battista tarafından gerçekleştirilen çekimlerde 44 yaşındaki Jennifer Lopez Lanvin, Gucci, Stella McCartney ve Reem Acra tasarımları içinde pek tabii ki aşk, aile ve anne olmakla ilgili açıklamalarda bulunmuş.

12 Years of Slave ile yardımcı oyunculuğuyla Oscar'ı kapan Lupita Nyong bununla birlikte markaların da dikkatini çekmeyi başardı. Amerikan Vogue'un Temmuz sayısında Marakeş'te gerçekleştirilen çekimlerde etnik görünümüyle modern bir kadını canlandıran Lupita, Mikael Jansson'ın objektifinden yansımış. 

Fotoğrafçı Jem Mitchell, Vogue Türkiye'nın Temmuz kapağında Jeneil Williams, Katlin Aas ve Devon Windsor'ı bir araya getirmiş. Termometreler hala yaz sıcaklarını gösterse de Vogue bizi sonbahar modasına erken geçiş için hazırlıyor. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest