Haftanın Sokak Stilleri

6/03/2014


Cullenların Rosalie'si Nikki Reed kendine ne yakışacağını bilen emekli vampirlerden. Alacakaranlık serisinden sonra 7 For All Mankind için aksesuar koleksiyonu hazırlayarak bu alandaki ilgisini de karşılıksız bırakmamış. 

Sokak modası için ayrıca yakından takip edilen Olivia Palermo köpeğini gezdirirken bile giydiklerine dikkat edenlerden. Yürüyüşlerinde tayt, uzun çizme ve skinny jeanlari tercih eden Olivia yine yalın çizgisini korumuş.

33 yaşındaki Jessica Alba günlük stiliyle kalbimizi çalmayı başaranlardan. Son derece rahat ve eğlenceli parçaları kullanarak şık olabilen Alba trendleri takip eden ya da yaratan bu kimliğiyle kendisini yakından izleyenlere ilham olmaya devam ediyor. 


Yarattığı koleksiyonlarıyla tasarımcıların da dikkatini çeken Victoria Beckham düz siyah üstle tamamladığı eteği ve kendi markasına ait çantasıyla Los Angeles LAX havaalanında görüntülenmiş.

Londra sokaklarının cesaretine oranla daha klasik bir tarza sahip olan Cheryl Cole canlı renkli bir arada kullanmayı sevenlerden. Kate Moss'un Toshop için hazırladığı koleksiyonundan püsküllü deri ceketi ve Zanotti stilettolarıyla feminen tarzından ödün vermemiş.

Rosie Huntington-Whiteley 67.Cannes Film Festivali'nden sonra Saint Laurent'in yılan derisi bootieleri, saten gömleği ve skinny jeaniyle Londra'da sokaklarında. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest