Haftanın Sokak Stilleri

6/16/2014


Günlük hayatında salaş giyim tarzını benimseyen Anne Hathaway, gece kıyafetlerindeyse değişik stiliyle çoğu zaman rüküşlüğe kaçan seçimler yapıyor. 'The Devil Wears Prada' filminde rol gereği yaşadığı değişimi kendi hayatında uygulaması o kadar başarılı sonuçlar doğurmasa da Chloe'nin botları ve kot ceketiyle yarattığı rahat görünümünü sevdim. 

Tarzını etiketlemeyi sevmeyen Ashley Tisdale salaş bir tarzdan rocker ya da klasik California stiline doğru o gün nasıl hissediyorsa öyle giyinenlerden. İlhama ihtiyaç duyduğunda Pinterest'inde vakit geçiren Ashley, topuklu ayakkabılara düşkün olmayıp düz tabanlara bayılanlardan. Günümüzde kendine ait tarzıyla en çok sevdiği isimse Nicole Richie.

1981 doğumlu Brezilyalı Alessandra Ambrosio kırmızı halıdaki feminen duruşunu bir yana bırakarak günlük hayatında jean, tişört, uzun askılı rahat çantalar, sandaletler ve botlarını aksesuarlarıyla tamamlıyor. 


Son zamanlarda kariyeri dışında kendine has giyim stiliyle yakından takip edilen Rosie Huntington Whiteley, sade ve casual giyinmeyi tercih ediyor. Skinny jeanden vazgeçmeyen Rosie birbiriyle alakasız gibi görünen parçaları da ustalıkla bir araya getirerek ilham alınası karışımlar yaratıyor. Cool görünümünü her daim koruyan model bu kez Isabel Marant'ın baskılı pantolonunu, vazgeçemediği Givenchy çantasıyla kullanmış. 

Kariyerine Abercrombie modeli olarak başlayan Olivia Wilde'ın davetlerdeki seçimleri bir yana, günlük hayatında ikonluk bir hali olmasa da  kendine özgü bir stile sahip. Oğluyla birlikte yaptığı yürüyüşler sırasındaki stili de buna bir örnek.  

Gossip Girl'ün 'it girl'ü olarak tanıdığımız Blake Lively  moda dünyasının yakından takip ettiği isimlerden biri. Gucci deri ceketi, Tory Burch sneakerslarıyla kırmızı halıdaki gösterişinden uzak, sade ve rahat görüntüsüyle havaalanında görüntülenmiş. Blake, havaalanına giderken şapkasını başından eksik etmeyenlerden. İkon olmak isteyenler bu tür ayrıntıları bir kenara not etsin. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest