Michael Kors Resort 2015 Koleksiyonu

6/17/2014


İnsanlar büyülenmiş gibi her geçen gün yeni tasarım arayışında olurken görsel anlamda da tüketim sürekli vites yükseltmeye devam ediyor. Bu durumda yılda bir iki koleksiyonla idare etmek oldukça zorken markalar İlkbahar/Yaz ve Sonbahar/Kış koleksiyonlarına da 'Resort' ismini verip küçük koleksiyonlar çıkararak bu hıza katkıda bulunuyor. Daha küçük ölçekli olanları ise Pre-fall koleksiyonları ve kataloglarla kitlelerini daha büyütmek amacındayken bu dört temel sezonun içine sevgililer günü, yılbaşı, bayram sezonları  ve dahasını da eklemeyi unutmamak gerek.

Michael Kors, 2015 Resort koleksiyonunda sportif parçaları romantik bir stille yorumluyor. 1950'lerin unutulmaz yıldızları Brigitte Bardot ve Jane Birkin'in feminen ve duygusal tarzından ilham alan koleksiyon zarif çiçek desenleri, işlemeler, rüzgarda uçuşan hafif parkalar, ince trençkot ve pantolonlarla sezonda yerini alıyor. Farklı boylarda dökümlü eteklerin geniş yer tuttuğu koleksiyonda, geniş trikolara yumuşak satenler ve transparan şifonlar eşlik ederken dantel işlemeli modeller ise koleksiyona romantik bir dokunuş katıyor.

Morsalkım, zakkum, ardıç gibi baharı yansıtan renklerin gökyüzü mavileri, naturel ve toprak tonlarıyla birleşerek mükemmel bir kontrast yarattığı Michael Kors 2015 Resort Koleksiyonu, romantizmi zirveye taşıma amacında olup el işi çantalar, sandaletler, terlikler ve kemerle tamamlanıyor. 


Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest