Stella McCartney Resort 2015 Garden Party

6/11/2014


Stella McCartney, Resort 2015 koleksiyonunu NewYork'ta Elizabeth Street Garden'da düzenlediği bir partide tanıttı. Cut-out tünikler, karışık baskılı eşarp formunda elbiselerle trendlere uyma çabasından uzak, kendini net olarak ifade ediyor. Rahat görünümlü sportif görünümlere odaklanan Stella McCartney fil coupé yani kesik iplikler ve sportif pantolonlarla birlikte daha az maskülen hatlara yönelmiş. Genellikle pastel tonlara, ipek kumaşlara, tek renk parçalara yer veren McCartney, A-line elbiselere bu koleksiyonunda daha geniş yer vemiş. Giysilerine güven yükleyerek kadın tasarımları hayata geçiren tasarımcı 2015 Resort koleksiyonu için annesinin 70'lerdeki giysilerinden ilham almış.

Cara Delevinge, Jourdan Dunn gibi modellerin katıldığı davete Liv Tyler, Magie Gyllenhaal, Amber Heard ve Emmy Rossum gibi aktrisler de Stella'nın geçmiş koleksiyonundaki parçalarla katılmış.


Kendisine Gwyneth Paltrow'u örnek aldığını söyleyen Liv Tyler, hem Paltrow'un kariyerindeki başarılarını ve disiplinli hayat yaşantısını takdir ettiğini, kendisinin oyuncuya kıyasla inanılmaz derecede programsız olduğunu ve sürekli geç kaldığını anlatmış. 

18 yaşından beri Stella McCartney ile arkadaş olan Liv Tyler çok güzel bir kadın olmasına rağmen hala giyim stilini bulamayanlardan. Her davette farklı bir tarzla karşılaşabilme olasılığını kendisinde barındırıyor. Geçtiğimiz senelerde verdiği bir röportajda artık modayı takip etmediğini, dergiler almadığını ve kendi zevkine uygun seçimler yapmaktan hoşlandığını açıkladığını unutmamak gerekir. Doğal görünümüyle sadeliğini bütünleştiren kıyafetler seçerken, aksesuar olarak da küçük boyutlarda çanta ve küpe kullanmayı tercih ediyor. 


Amber Heard da Scarlett Johansson gibi son dönemde sarışın olması sebebiyle Hollywood'da Marilyn Monroe stiliyle kıyaslananlar arasına girdi. Cesur, kışkırtıcı, retro glam stilini az mücehver, klasik bir saç stili ve kırmızı rujuyla tamamlıyor. Bu defa elbisesinin koyu tonlarıyla dengelemek için kırmızı rujundan vazgeçmiş. 


Shameless'da Fiona Gallagher karakteriyle tanınan Emmy Rossum Stuart Weitzman 'nudist' sandaletleriyle çimlerin üzerinde poz vermiş. Pembe rujuyla renk katmak istediği görünümüne timsah derisi çantasının daha küçük boyutta bir modelini seçebilirmiş.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest