Haftanın Sokak Stilleri

7/02/2014


Geçtiğimiz günlerde Stella McCartney'nin 2015 Resort koleksiyonunun tanıtıldığı partide görüntülenen Emmy Rossum zaman içinde günlük stiliyle Los Angeles sokaklarında takip edilen isimlerden biri haline geldi. 50'lerin yaz stilinin rahatlığından ilham almış tarzıyla beyazın masumiyetine kayıtsız kalmamış. 

2014 MuchMusic Video Ödülleri'nde giydiği derin bacak dekolteli elbisesiyle son günlerde ablası Kim Kardashian'dan daha çok konuşulmaya başlanan Kendall Jenner, Rag & Bone'un smokin pantolonunu Celine çantası ve Superga'larıyla birlikte kullanarak taze bir görünüm yakalamış. 

Lily Collins, rahatlığıyla yazın vazgeçilmezlerinden olan ve her parçayla uyum sağlayan kot şort ve tişörtünü Givenchy çantasıyla kullanarak rahatlıktan ödün vermeyenlerden.


Minyon kadınlar arasında stiliyle ön plana çıkan Eva Longoria istikrarlı bir şekilde çizgisinden ödün vermeden skinny pantolonlarıyla vedalaşmıyor. 

George Clooney'nin eski sevgilisi olarak tanınan Stacy Keibler yine günlük stilinde vazgeçemediği ikili fötr şapka ve elbisesiyle. İlkbahar/Yaz koleksiyonlarının vazgeçilmezi beyaz renkle çabasız şıklığı yakalayanlardan biri de o.

Geçtiğimiz günlerde Carolina Herrera imzalı tünik ve tütüden oluşan sade bir gelinlikle evlenen Olivia Palermo düğün öncesi Nike sneakersları, yırtık jeani ve Dior gözlüğüyle New York'ta sokaklarında.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest