Haftanın Sokak Stilleri

7/22/2014


Baştan aşağı beyaz giyinmek çok güçlü diyen Hillfiger'a karşı Miranda Kerr bunu leopar desenli ayakkabılarıyla daha da iddialı kılmayı başarıyor. Geçmişi 1748 yılına İngiliz Kraliyet Donanması'na uzanan lacivertin beyaz çizgilerle birlikteliği hiçbir zaman eskimiyor. 

Hart of Dixie dizisinde Zoe Hart karakterini canlandıran 1981 doğumlu Rachel Bilson ilk bebeğine hamile. Babetler, skinny jeanler, büyük çantalar ve gözünden eksik etmediği ray ban wayfarer gözlükleri onun stilinin parçası olmuş durumda. Oldukça minyon bir yapıya sahip olan Rachel giydiği kısa elbiseler ve şortlarla günlük stilinde oldukça sevimli görünüyor. 

Gwen Stefani kendi yarattığı enerji dolu markası L.A.M.B'nin çantası ve güneş gözlükleriyle yıllardır vazgeçemediği kırmızı ruju bütünlük sağlamış.


Bazı zamanlar abartıdan uzak olarak da şık olabileceğini anlayan Jennifer Lopez beyaz ve açık krem tonlardan vazgeçmiyor. Gündüz dışarı çıkarken de pahalı çantalarından vazgeçmeyen Lopez bu kez püsküllü çantası ve Rag & Bone fedora şapkasıyla. 

Jessica Alba'ya göre söz konusu moda olduğunda, geriye bakmak ileriye bakmak kadar önemli. Stil danışmanıysa 'Onun için öncelik, daha önce hiç denemediği bir stilde giyinmektir.' diyor. Kendine güven onun en iyi aksesuarı olsa da Jessica zamansız modaya her zaman modern bir dokunuş katıyor. 

Reese Witherspoon Lovers+Friends'in crop top-etek ikilisini Kate Spade'in camel rengindeki ayakkabılarıyla birlikte kulllanmış. Sokak stiliyle blogda daha fazla yer vermeye başladığım Reese bu defa kolundaki bileziği ve gözlüğünü bir kenara bırakabilir.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest