Haftanın Sokak Stilleri

7/08/2014


Miranda Kerr sokak stiliyle yin yang dengesini yakalamış görünüyor. Jean doğru parçalarla tamamlandığında harikalar yarattığını Miranda sayesinde bir kez daha göz önüne seriyor. 

Hangover ve Sucker Punch gibi filmlerde oynayan ama daha çok stiliyle ön plana çıkan Jamie Chung, kadınların kendini rahat ve hafif hissetmek istediği zamanlarda kurtarıcı olan elbiselerden biriyle görüntülenmiş. 

Ucuz keşifler sizi tekdüze trendlerden güvenli ama sıkıcı kıyafetlerden uzaklaştırabilir. Emma Roberts da lüks-hesaplı karışımını kendi stiline uygulayanlardan. Çiçek desenli cut-out elbisesinin üzerine giydiği basic tişörtüyle salaş tarzını günlük hayatına yansıtıyor. 


Sevgilisi Jason Statham ile birlikte Malibu'da görüntülenen Rosie Huntington-Whiteley nötr tonlarından vazgeçmezken davetlerdeki minimal ve zarif seçimlerini sokak stiline de yansıtıyor. 

Müzik dünyasının güçlü kadınları sadece sesleriyle değil tarzlarıyla da ilham olurken Gwen Stefani de renkli stiliyle takip ediliyor. Yıllardır vazgeçmediği kırmızı dudakları ve desenleri birbirine karıştırmadaki ustalığıyla eklektik bir tarza sahip.

Charlize Theron gibi Güney Afrikalı olan süpermodel Candice Swanepoel'ın askılı mini bir elbise ve parmak arası sandaletler şık görünmesi için yeterli.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest