Haftanın Sokak Stilleri

8/19/2014


'Kadınlar bazı şeyleri saklamakta çok başarılı ama vücudunu saklamaktansa onu çalıştırmaya başla' diyen Elsa Pataky yakın zamanda ikiz bebeklerini dünyaya getirip kısa sürede forma girenlerden. En son Chris Hemsworth ile 'Guardians of The Galaxy'nin Londra galasına katılan Elsa LA sokaklarında şort tulumuyla fit görüntüsünü vurguluyor. 

'Haftanın Sokak Stilleri'nde kendine sıkça yer bulan Emmy Rossum günlük stilinde yüksek topuklularla alımlı görünmektense babetlerin rahatlığına karşı koymayanlardan. 2014 yazında öne çıkan gömlek elbiseler rahatlığı ve şıklığıyla cazip hale gelirken Emmy Rossum hardal sarısı elbisesini brogue ayakkabılarıyla tamamlayıp bu trendi kendine başarıyla uygulamış. 

Jennifer Lawrence sokak stilinden çok davetlerdeki seçimleriyle takip edilse bile yine de göze çarpmayı başarıyor. Bu kez Topshop üstü, boyfriend jeani, piton baskılı espadrilleri ve kendine çok yakışan Rag&Bone dunaway şapkasıyla New York'ta görüntülenmiş.


Beğenilerdeki uzun ya da kısa vadeli değişimler moda eğilimlerini oluştururken hiç eskimeyen jeanlerde vazgeçilmez olmaya devam ediyor. Kot şortlarla arası oldukça iyi olan Alessandra Ambrosio bu defa J Brand şortunu Hermes kemeriyle tamamlamış.

Saç, makyaj ve doğal güzelliğiyle minyon bayanların stilini daha yakından takip ettiği Rachel Bilson hamilelik döneminde de rahat parçaları seçiyor. Mila Kunis gibi conversleriyle rahat eden Bilson kırmızı çerçeveli güneş gözlüğünü kahverengi elbisesiyle eşleştirmiş. 

Gwen Stefani imzası olan kırmızı rujunu yine eksik etmeden boyfriend jeani ve yüksek topuklarıyla her zamanki çizgisine yakın bir seçim yapmış. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest