Haftanın Sokak Stilleri

8/27/2014


Bu sene Planet Blue için 'âle by Alessandra' adında bohem etkisi hakim olan bir koleksiyon sunan Alessandra Ambrosio yarattığı parçalarda kendi stilini yansıtmış. Günlük stilinde bir Victoria's Secret modeli olarak vücudunu mini kot şortlar ve dar kesim elbiselere ön plana çıkarsa da kimi zaman 70'lerin etkisinde daha rahat bir görünümde karşımıza çıkıyor. 

Son olarak 'Sin City: A Dame to Kill For'da yer alan Jamie Chung kırmızı halıdan daha fazla günlük stili yakından takip edilenlerden. Moda tutkunu olan aktris bunu What the Chung isimli sitesinde yansıtıyor. En son trend parçaları sportif & klasik bir karışımla yarattığı özgün seçimlerle sevdiğim isimlerden biri. 

Haftanın Sokak Stilleri'nde kendine daima bir yer bulan Rosie Huntington Whiteley Sydney'de skinny jeani ve süet diz üstü çizmelerinden daha çok dikkat çeken Burberry Prorsum'un RHW harfleri işlenmiş pançosuyla.


Hollywood'un balık etli kadınlarından olan Hilary Duff genellikle skinny jeanlarini blazer ceketlerle tamamlamaktan hoşlanıyor. Tabii yaz kış kullandığı rengarenk şallarını söylemeden geçmek olmaz. Bu kez gömleğini basenlerini kamufle etmek için kullanmış.

Selena Gomez ayakkabılarıyla eşleşen elbisesiyle Los Angeles sokaklarında görüntülenmiş. Yaz mevsimi 22 yaşındaki Gomez için floral desenlerden uzak, karanlığa daha yakın geçiyor gibi. 

Jean tutkunları için biçilmiş kaftan olan double denim hızını düşürmeden yükselmeye devam ediyor. Denim on denim trendine bir katkıda Kim Kardashian'dan geliyor. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest